Hale namiotowe

Hale magazynowe

Hale sferyczne

Pawilony sprzedażowe

O firmie

Firma T&C zajmuje się wspomaganiem technicznym imprez plenerowych, dostarczaniem hal namiotowych oraz kompleksową obsługą logistyczną.

Zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się jedną z wiodących firm tego typu w Polsce. Współpracujemy z największymi firmami w kraju, nasze hale magazynowe są niezbędne w zależności od sezonu dla wielu firm w kraju jak i poza jego granicami.

Zapewniamy hale namiotowe o specjalistycznej konstrukcji – modułowy system budowy pozwala na budowanie różnych form, w zależności od potrzeb klienta. Poszycia najwyższej jakości są regularnie wymieniane.

Dostosowując się do rynku i jego zmiennych potrzeb oraz wymagań klientów w naszej firmie stawiamy przede wszystkim na rozwój.

Hale namiotowe sprawdzają się idealnie podczas imprez plenerowych.

Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem i jednocześnie kolejnym doświadczeniem, które daje nam możliwość wykazania się na najwyższym poziomie.

Podejście do klientów, dobrze przygotowana infrastruktura namiotów przemysłowych , nowoczesny system pracy oraz wysoki poziom rozwiązań logistycznych, pozwoliły nam na zdobycie zaufania wielu poważnych kontrahentów. Dzisiaj proponujemy Państwu dołączenie do ich grona!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hal namiotowych i hal przemysłowych – chętnie doradzimy i podpowiemy najlepsze rozwiązania.

kontakt z nami

Masz Pytania? Napisz do nas

Sprawdź dane kontaktowe Wyślij zapytanie