hala namiotowa,

To się na pewno uda!

Każdy, kto choć raz zajmował się organizacją firmowego eventu, wie, że nie jest to proste. Trzeba wybrać termin, rozesłać zaproszenia, zaplanować szczegółowo całe wydarzenie. A przede wszystkim znaleźć miejsce, gdzie impreza się odbędzie.

Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego za rok 2015, w Polsce jest zarejestrowanych ponad 4 mln firm. Aktywną działalność prowadzi ponad 2 mln z nich. Popularną formą promocji ich działalności są różnego rodzaju eventy. W trakcie przygotowań do nich często pojawia się problem z wynajęciem sali, w której takie wydarzenie miałoby się odbyć. Jedne są za małe, inne za duże, jeszcze inne nie przystają do wizji organizatorów. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem bywa wynajęcie hali namiotowej.

Tania i prosta w montażu

Coraz więcej firm już na etapie planowania eventu decyduje się na zorganizowanie go właśnie w hali namiotowej. Co przesądza o takim wyborze? Przede wszystkim fakt, że jest to rozwiązanie sporo tańsze niż wynajęcie tradycyjnej sali. Obawy niektórych budzi kwestia montażu. Zupełnie bezpodstawnie, bo namioty są szybkie i proste w montażu. Mniejsze konstrukcje mogą rozłożyć pracownicy firmy organizującej event, do większych wynajmujący zapewnia ekipę specjalistów. Problemem nie jest również podłoże, bo namiot może stanąć w dowolnym, w miarę równym miejscu – od miękkiej ziemi po beton. Do każdego z nich firma wynajmująca stosuje inny system mocowania.

Stabilna i bezpieczna

Niektórzy traktują hale namiotowe jako konstrukcje odpowiednie jedynie na organizowanie w nich imprez w ciepłych porach roku. Nic bardziej mylnego. – Nowoczesnych hal namiotowych można używać przez cały rok – mówi Rafał Fuhrmann z firmy T&C zajmującej się wynajmem hal namiotowych. – Materiały, z jakich są wykonane, zapewniają pełną ochronę przez wiatrem, deszczem i śniegiem. Przestrzeń wewnątrz hali można zaaranżować w dowolny sposób. Wraz z halą zamawia się drzwi i ścianki. Hale mogą być ogrzewane lub wprost przeciwnie – mieć system nawiewu zimnego powietrza, zależnie od pory roku. Materiały użyte do budowy i montażu muszą posiadać atesty i certyfikaty, więc hala jest bezpieczna dla użytkowników.

Zgodnie z życzeniem

Bywają eventy mniej i bardziej uroczyste. Każdy z nich można zorganizować w hali namiotowej. Gdy planowane wydarzenie wymaga specjalnej oprawy, często można zamówić ją w tej samej firmie co namiot. Wynajmujący na życzenie klienta rozkłada wewnątrz wykładzinę lub montuje drewnianą podłogę, wiesza żyrandole i rozstawia dekoracje kwiatowe. A potem wystarczy już tylko czekać na gości.

Event ma dla firmy znaczenie promocyjne. Ważne więc, aby udało się go zrealizować zgodnie z planem, a goście odnieśli pozytywne wrażenia. Kluczem do sukcesu jest dobra organizacja, na przykład wynajęcie hali namiotowej w profesjonalnej firmie.

Zobacz wszystkie realizacje

kontakt z nami

Masz Pytania? Napisz do nas

Sprawdź dane kontaktowe Wyślij zapytanie