25.10 – 29.10.2013 – Aukcja Koni Warszawa Służewiec

Doroczna aukcja koni na warszawskim Służewcu przyciąga spore rzesze ludzi – ciekawskich tego jak wygląda takie wydarzenie jak również najprawdziwszej śmietanki towarzyskiej. W dniach 25.10 – 29.10.2013 – Aukcja Koni Warszawa Służewiec miała okazję dać nam szansę do współtworzenia tej jakże prestiżowej imprezy.

Na potrzeby tego przedsięwzięcia udostępniliśmy organizatorom to co mamy najlepsze, czyli nasze hale namiotowe. To w nich konie pięknie prezentowały się przed wszystkim zgromadzonymi gośćmi, pokazując swoje najlepsze walory. Aukcja Koni to wydarzenie absolutnie na najwyższym poziomie. W naszych namiotach zgromadzeni właściciele oraz kupujący dobijali targów opiewających na niebotyczne sumy. Kto choć trochę zna się na koniach ten wie, ile koneser i znawca jest w stanie zapłacić na przykład za czystej krwi konia arabskiego. Na zdjęciach, które mogą Państwo podziwiać w naszej galerii można zobaczyć jaki udział miała w tym wydarzeniu nasza firma. Jak widać, goście siedzą sobie wygodnie przy elegancko zastawionych okrągłych stołach. Pięknie ubrani – jak na taką okoliczność przystało, popijają kawkę i podziwiają te szlachetne zwierzęta. Choć pogoda w tych dniach nie dopisywał, na zgromadzonych gości nie spadła ani jedna kropla deszczu – oto właśnie zadbaliśmy my – a przyczyniła się do tego nasza hala namiotowa.

Musimy się wam do czegoś przyznać – na samym początku, kiedy zaproponowano nam współpracę przy tym przedsięwzięciu – ucieszyliśmy się. To w końcu wielki prestiż i wspaniałe wyzwanie móc dołożyć swoje pięć groszy do tak wspaniałej imprezy. Ale im bliżej terminu – tym większy stres nas dopadał – stres –jak się później okazało – zupełnie nieuzasadniony, ponieważ jak zwykle wszystko poszło jak najlepiej i jak zwykle wszyscy byli bardzo zadowoleni. Konie także pięknie się prezentowały. Dzięki ogromnej powierzchni, jakie posiadają nasze hale namiotowe mogły bez skrępowania przechadzać się przed zgromadzonymi gośćmi. I tak też robiły. Zachowywały się niezwykle dostojnie. Dumnie i spokojnie dawały się prowadzić ich opiekunom, co – między nami mówiąc – przełożyło się na lukratywne kontrakty.

Niezwykle cieszymy się z tej imprezy i już zacierany ręce na kolejne, podobne. To wspaniałe doświadczenie i zaszczyt móc wspomagać tak prestiżowe wydarzenia sięgające swoją historią wiele setek lat wstecz. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tworzymy historię, dlatego za każdym razem – bez względu na to, co robimy – dokładamy największych starań, aby wszystko przebiegło jak najlepiej i by osoby korzystające z naszych usług – czyli Wy – odczuwały maksymalne zadowolenie i komfort.