4-6 stycznia 2014 – II Królewski Festiwal Światła w Wilanowie

Wilanów – jednak z najbogatszych dzielnic Warszawy uwielbia rozpieszczać swoich mieszkańców organizując dla nich – niezależnie od pory roku – imprezy, w których mogą jak najliczniej wziąć udział. Trzeba im przyznać to, że słowa dotrzymują i nawet zimą potrafią przyciągnąć uwagę wielu setek mieszkańców, ściągając ich na przykład na Królewski Festiwal Światła w Wilanowie.

Zaraz na początku 2014 roku, między 4-6 stycznia odbyła się już druga edycja tego Festiwalu. Była to nie lada gratka dla wszystkich uwielbiających światło, pasjonujących się nim, podziwiających je. Podczas festiwalu blisko 200 tysięcy zgromadzonych osób mogło podziwiać tak zwane mappingi, czyli iluminacje świetlne na fasadach budynków, oraz pokazy światło-dźwięk, które zawsze wzbudzają sporo emocji i traktowane są na równi ze spektaklami, oceniane bardzo wysoko pod względem estetycznym jak i artystycznym.

Oczywiście impreza taka nie mogłaby się odbyć bez odpowiedniego zaplecza, czyli namiotów, które mogły pomieścić wszystkich zgromadzonych, chroniąc ich jednocześnie przez panującym na dworze mrozem i śniegiem. Nasza firma, posiadająca w ofercie do wynajęcia liczne, różnego rodzaju hale namiotowe czy hale magazynowe dostąpiła zaszczytu i niebywałej przyjemności współtworzenia tej fantastycznej imprezy. To w naszych namiotach zgromadzeni goście mogli poczuć się komfortowo i odpocząć od zewnętrznego mrozu. Dzięki nam – firmie Tent – mogli w spokoju i w cieple wysłuchać wspaniałego koncertu legendy polskiej sceny muzycznej z gatunku rocka – zespołu SBB.

Oczywiście wykorzystanie namiotów do organizacji tej imprezy było niezbędnym posunięciem. Tylko dzięki nim wykorzystywany sprzęt nie był narażany na szkodliwe warunki atmosferyczne, a widzowie zanim wyszli z domu, nie musieli się martwić o to, jaka będzie pogoda. A trzeba przyznać, że zima to najlepszy czas na organizację Festiwalu Światła. Dlaczego? Oczywiście dlatego, że szybciej zachodzi słońce, dzięki czemu pokazy stają się jeszcze bardziej efektowne.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy współtworzyć to wspaniałe wydarzenie. Serdecznie dziękujemy Dzielnicy Wilanów, za to, że w dniach 4-6 stycznia 2014 – II Królewski Festiwal Światła w Wilanowie nie odbył się bez naszego skromnego wkładu. Dlaczego skromnego? Bo najważniejsze w tych dniach było światło i to, aby zaprezentowało się jak najlepiej. My tylko po cichu spełniliśmy to, co należało do naszych obowiązków. Wiemy jednak, że zrobiliśmy to najlepiej jak potrafimy, bo zależy nam na tym, by sprawiać Wam radość i dawać Wam maksimum przyjemności i komfortu.