50 Urodziny Nutelli + Wielkie Śniadanie z Nutellą – Warszawa 16-18.05.2014

Dzielić się z najbliższymi pięknymi chwilami w przyjemnym otoczeniu. Takie podejście od lat towarzyszy kampaniom reklamowym znanego nam wszystkim orzechowo-czekoladowego przysmaku jakim jest Nutella.

Równie sympatycznie i rodzinnie było na zorganizowanym w dniach 16-18 maja 2014 roku Wielkim Śniadaniu z Nutellą. Impreza odbyła się z okazji wielkiego jubileuszu, jakim były 50 urodziny Nutelli. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy się stać istotną częścią tego jakże radosnego i słodkiego wydarzenia. A w jakiej roli się sprawdziliśmy tym razem? O tym szczegółowo mogą Państwo się przekonać zaglądając na zamieszczone w galerii zdjęcia, jak również i w tym miejscu pragniemy przedstawić krótką relację tego naprawdę udanego wydarzenia. Warto wspomnieć, że wstęp na imprezę był całkowicie bezpłatny, a ponadto odbywała się ona równocześnie we wszystkich krajach, w których obecna jest marka. Stolica, a dokładnie Aleje Ujazdowskie – stały się w tych dniach najsłodszym punktem w całym mieście. Całość organizacji była naprawdę na wysokim poziomie, a trzeba przyznać, że nie było to łatwe zadanie… Wielkie śniadanie to 77 stołów, 15 atrakcji i 900 słoików Nutelli. W tym wszystkim swój ważny udział miały nasze hale namiotowe, które dawały pewność wszystkim uczestnikom, że żadna pogoda nie pokrzyżuje im planów tego dnia. A muszą Państwo uwierzyć, że do zrobienia było naprawdę wiele! Kulinarne doznania, rodzinne rozrywki i moc konkursów – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na wielbicieli znanej i lubianej Nutelli. Białe konstrukcje, które zapewniliśmy z okazji tego wydarzenia – świetnie komponowały się z tradycyjną zakrętką i obwolutą słoika Nutelli. Wszystko prezentowało się naprawdę pięknie i wręcz… przepysznie!

Jesteśmy dumni, że poprzez wynajem namiotów, który oferujemy mogliśmy się stać częścią tak wyjątkowego wydarzenia. Przyczyniliśmy się do tego, że słodkie obszary rozrywki, takie jak strefa bajek, dekoracja czterometrowego słoika czy też puzzle XXL miały swoje miejsce, dzięki któremu całe rodziny – dzieci i dorośli – mogli naprawdę znakomicie się bawić. Daliśmy z siebie wszystko, by przyczynić się do tych wszechobecnych uśmiechów na twarzach uczestników tego wielkiego wydarzenia. Cieszymy się, że mogliśmy pokazać na co nas stać i dać kolejny dowód na to, że plenerowe imprezy z naszymi namiotami to dobry wybór. Mamy nadzieję, że będziemy się mogli bawić i pracować w tak znakomitej atmosferze na kolejnym takim smakowitym jubileuszu.