Beerfest Chorzów

Kolejny punkt na liście naszych wielkich sukcesów jest wielki festiwal piwa Beerfest Chorzów 2013. Odbył się on w Parku Śląskim w ostatni weekend wakacji.

Nasze hale namiotowe rozstawione na terenie Parku Śląskiego miały służyć jako punkty piwne, ale również jako ochrona przed ewentualnym deszczem i chłodem wieczorem. Taka impreza jak Beerfest Chorzów każdego roku przyciąga bardzo dużo zainteresowanych gości nie tylko z Chorzowa, ale z całej Polski i jest to dla nas ogromny komplement. Na uczestników czekało wiele atrakcji podczas imprezy Beerfest w Chorzowie. Poza wspaniałymi koncertami kapel śląskich przygotowano też strefę piwnych umiejętności, gdzie można się sprawdzić w roli barmana, a także grę o browar z historią Tyskiego w tle, czy jarmark piwny. Beerfest Chorzów to nic innego jak rodzinna biesiada piwna połączona z koncertami. Taki właśnie klimat staraliśmy się oddać i udało nam się to idealnie. W masowych imprezach nasze hale namiotowe muszą zapewniać przede wszystkim bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników imprezy oraz gości. Rozstawiliśmy zatem namioty, które idealnie spełniały ten warunek. Nasze hale namiotowe osłaniały przed warunkami pogodowymi, szczególnie wieczorami, które nie były już tak ciepłe jak w połowie lata. Naszym celem było stworzenie warunków komfortowych dla uczestników, ale również stworzenie swojskiego klimatu pasującego do imprezy Beerfest Chorzów. Żeby sprostać tak wielkiemu wyzwaniu przygotowaliśmy największe i najbardziej wytrzymałe hale namiotowe jakie mamy do dyspozycji. Chcieliśmy postawić na komfort i swobodę gości festiwalowych i stworzyć miejsce, w którym będą mogli się oni zrelaksować i poddać dobrej zabawie. Naszą największą nagrodą za stworzenie miejsca dostosowanego do potrzeb gości jest dobry humor uczestników i podziękowania organizatorów.

Nasze hale namiotowe na Beerfest w Chorzowie spisały się na medal. Mimo tak wielu gości, którzy przybyli do nas z całej Polski udało się sprostać wyzwaniu i zorganizować świetne wydarzenie. To kolejna wielka impreza plenerowa, której częścią mieliśmy zaszczyt być i jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Dzięki temu, że nasze hale namiotowe zawsze są perfekcyjne dopasowane do warunków i klimatu danych wydarzeń kulturalnych, zawsze spełniają one wszystkie wymagania organizatorów. Także i w tym przypadku możemy z dumą powiedzieć, że dzięki nam impreza Beerfest Chorzów 2013 była niczym kraina miodem i piwem płynąca.