Cavaliada 2013 Warszawa Torwar

Cavaliada 2013 Warszawa Torwar, to święto które gromadzi amatorów koni z całej Warszawy, Polski a nawet Świata. Zarówno właściciele koni jak i widzowie, przemierzają bardzo często setki kilometrów tylko po to, by wziąć w niej udział. Na czym polega?

Cavaliada do rokroczne targi koni połączone z zawodami. Ponieważ przygotowanie jej i przeprowadzenie wymaga ogromnej przestrzeni, w zeszłym roku została zorganizowana na warszawskim Torwarze. To była wspaniała impreza. Zjechali się właściciele koni z całego świata – tylko po to, by widzowie przez kilka minut mogli podziwiać ich największe skarby. Ponieważ imprezie towarzyszy olbrzymi prestiż oraz renoma, przyciąga ona także wielu celebrytów i wiele gwiazd, które wykazują zamiłowania do tych szlachetnych zwierząt. Podczas Cavaliady mogą nie tylko oglądać konie w różnych sytuacjach, ale przede wszystkim mogą poszerzyć swoją wiedzę na ich temat (oczywiście nie dotyczy to wyłącznie celebrytów). Każdy, kto w 2013 roku znalazł się na Torwarze, mógł poszerzyć swoją wiedzę fachową o doświadczenia innych hodowców, mógł zakupić odpowiednią literaturę czy porozmawiać – jako kompletny laik o koniach, ich hodowli czy pielęgnacji.

Nasza firma także dołożyła kilka swoich groszy do organizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Jako lider wśród firm oferujących hale magazynowe, hale przemysłowe czy zwyczajne hale namiotowe, otrzymaliśmy możliwość stworzenia kilku miejsc spotkań ludzi z końmi czy ludzi z innymi ludźmi. Właściwie można powiedzieć, że to dzięki nam Cavaliada 2013 Warszawa Torwar łączyła ludzi oraz zwierzaki. Pod naszymi namiotami dochodziło często do pierwszych konfrontacji człowieka z koniem. Niektórzy goście po raz pierwszy mogli dotknąć to zwierzę, pogłaskać je. Nie chcemy się chwalić, ale stworzyliśmy ku temu naprawdę idealne warunki. Rozstawiliśmy się tuż obok hali, dlatego każdy mógł łatwo do nas trafić. Spora powierzchnia jaką zapewniły nasze namioty dawała wiele komfortu zarówno koniom jak i ludziom. Mimo tłumu zainteresowanych obejrzeniem tych zwierząt, dla każdego znalazło się miejsce i wszystko mogło odbyć się w miłej atmosferze, a przede wszystkim bezstresowo dla koni.

Jesteśmy dumni, że Cavaliada 2013 Warszawa Torwar. Oczywiście możliwość współtworzenia jej zapisujemy w swoim docier jako bardzo ważny punkt. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy dać od siebie to co najlepsze. Zapewniamy, że nie zamierzamy osiadać na laurach i przyrzekamy, że do każdego powierzonego nam zadanie podchodzimy z równym profesjonalizmem. To wydarzenie, to kolejny dowód na to, że można nam zaufać i że jesteśmy absolutnym liderem, którego nie ogranicza ani zasięg ani możliwości. Pielęgnujemy to i obiecujemy, że będziemy tylko lepsi.