Fashion Week Sopot

Fashion Week w Sopocie to wyjątkowa impreza skupiająca się na sztuce i modzie. W 2013 roku odbyła się ona w najpiękniejszej części plaży w Sopocie, tuż przy słynnym molo.

Pokazy nowych marek, a wśród nich wysoko cenieni projektanci to główny punkt programu. Sierpniowy Fashion Week to również spotkanie ze sztuką. Wernisaże, performance artystyczne, możliwość spotkania artystów to tylko kilka z atrakcji, w których uczestnicy mogli wziąć udział podczas sierpniowej imprezy przy sopockim molo. Goście mogli relaksować się i cieszyć morskim klimatem delektując się pysznymi drinkami i smacznym jedzeniem. Nasze hale namiotowe przyczyniły się do stworzenia wyjątkowego klimatu imprezy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wielki namiot oddawał elegancki i ekskluzywny klimat Fashin Week, ale również był bezpieczny dla uczestników wydarzenia. Namioty przemysłowe, które rozstawiliśmy na imprezie Fashion Week Sopot zasługują na złoty medal. Ochroniły gości przed zmienną morską pogodą, często bardzo wietrzną. Namiot był na tyle duży, aby każdy z uczestników znalazł dla siebie wygodne miejsce. Był doskonale oświetlony i nagłośniony, dzięki czemu Fashion Week Sopot urosło do rangi międzynarodowego wydarzenia kulturalnego. Nasza hala namiotowa pomieściła także elegancki, wysoki wybieg dla modelek i projektantów. Każdy z gości mógł zatem bez problemu obejrzeć pokaz mody i cieszyć się urokami sopockiej imprezy.
Bycie częścią tak wspaniałego wydarzenia jakim było Fashin Week Sopot to dla nas ogromna przyjemność. Naszym głównym celem było stworzenie miejsca ekskluzywnego i zarazem komfortowego dla gości i artystów. Wielkim atutem imprezy było piękne miejsce, w którym się ona odbyła. Uczestnicy mogli relaksować się na molo i cieszyć morskim klimatem, a nasza hala namiotowa była miejscem głównych atrakcji. W przerwie między głównymi wydarzeniami znaleźć można było strefę z wernisażami, bary z modowymi koktajlami, strefę VIP, strefę wi-fi, wieczorne modowe seminaria, wieczorne after party czy też ogólnie dostępną strefę Fit, a to wszystko pomieściła nasza hala namiotowa. Śmiało można stwierdzić, że nasze hale przemysłowe, sopockie molo i moda to połączenie idealne.