I edycja Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego 2013

Jedną z imprez, której kibicujemy był Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego, który odbył się w sopockiej Zatoce Sztuki. Była to pierwsza edycja, która zebrała w jednym miejscu kilkuset fanów tego wybitnego polskiego artysty.

Nasze namioty przemysłowe, spisały się na medal. Na ten event przeznaczyliśmy wielki namiot, które mógł pomieścić jednocześnie kilkuset gości. Zależało nam na zadowoleniu klienta, dlatego też wybraliśmy nasz najlepszy i najbardziej komfortowy namiot – nowoczesny i elegancki. Trzeba przyznać, że widok kilkuset, równo ustawionych krzeseł robił wrażenie, w dodatku odpowiednie oświetlenie z profesjonalnym nagłośnieniem pozwoliło stworzyć niepowtarzalny klimat tamtych dni. Wymagający klient i wymagający goście – to było wielkie wyzwanie, któremu daliśmy radę – główny namiot został rozstawiony bez żadnego opóźnienia.

Podczas wydarzenia można było podziwiać znanych artystów, którzy zasiadali w jury oraz utalentowanych ludzi, którzy podjęli się próby interpretacji piosenek Wojciecha Młynarskiego. Dodatkowo na scenie, w kolejnym dniu trwania festiwalu, można było usłyszeć takich artystów jak Kuba Badach, Joanna Trzepiecińska czy Jacek Bończyk.

Mimo tego, że były to miesiące dosyć ciepłe, nasze namioty doskonale chroniły przed wiatrem i wieczornym chłodem. Dla wygody wszystkich uczestników namioty były wyposażone w specjalną podłogę, która podniosła komfort wszystkich przybyłych.