Konfederacja pracodawców polskich Lewiatan 2013

Sopocka plaża nie jest nam obca. Niejednokrotnie mieliśmy okazję stawiać tam nasze hale namiotowe lub nowoczesne namioty przemysłowe. Tym razem mieliśmy szansę postawić pawilon, który był miejscem spotkania kilkuset osób, w tym głównie najważniejszych pracodawców w Polsce i ludzi ze świata biznesu.

Było to podczas Konfederacji Prywatnych Pracodawców Polskich Lewiatan 2013. Współorganizatorem wydarzenia było miasto Sopot. Ta ekskluzywna impreza zebrała w jednym miejscu wielu przedsiębiorczych ludzi, którzy pracują nad rozwojem i poprawą pracy naszej polskiej i europejskiej gospodarki.

Miło było widzieć, w jak dobrych humorach spędzają dzień podczas konferencji. Nasz namiot spełnił swoje zadanie na 6 z plusem. W ciągu dnia świetne miejsce do zjedzenia obiadu i wysłuchiwania wystąpień. Wieczorem natomiast zamienił się w nastrojową salę do luźniejszych rozmów i zabaw.

Namiot był wyposażony nie tylko w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Na podłodze wyłożone zostały eleganckie czerwone dywany, które dodały wydarzeniu elegancji. Z sufitów zwisały kryształowe żyrandole, które dopełniały całej kreacji. Dzięki takim dodatkom zapewniamy naszym gościom miłe chwile, w przytulnym wnętrzu.

Goście mogli w jednej chwili przenieść się nad sopocką plażę, by po chwili wrócić do eleganckiego wnętrza i napić się aromatycznej herbaty lub dobrego wina.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią tak ważnego wydarzenia, które wpływa na rozwój naszej gospodarki i rynku. Mamy nadzieję, że okazji do takich spotkań będzie co raz więcej.