Pracodawcy Pomorza – CSIO Sopot

Międzynarodowe Oficjalne Zawody w Skokach to impreza plenerowa, która znajduje się na liście naszych wielkich osiągnięć. Co roku organizowana jest ona w pięknym, nadmorskim mieście Sopocie.

Międzynarodowe Oficjalne Zawody w Skokach w roku 2013 odbyły się w połowie czerwca i przywitały wszystkich doskonałą pogodą. Jest to ogromny atut podczas imprez masowych organizowanych na świeżym powietrzu. Uczestniczy w nich ponad 20 najlepszych ekip z całego świata oraz ponad 150 znakomitych koni z krajów Europy, Azji i USA. Liczba miejsc gości i uczestników jest nieograniczona, dlatego CSIO stanowiło dla nas ogromne wyzwanie, które podjęliśmy i zwyciężyliśmy. Na tę okazję przygotowaliśmy na gości wyjątkowe hale namiotowe. Zależało nam na oddaniu niesamowitego klimatu imprezy CSIO oraz podkreśleniu zalet Sopotu. Hale namiotowe, w tak piękne dni, nie musiały na szczęście ochraniać przed deszczem, ale doskonale sprawdziły się jako ochrona przed uporczywymi promieniami słonecznymi. Na imprezie w Sopocie pojawiło się wiele uczestników,ale również znanych osobistości. Naszym zadaniem było zatem stworzenie miejsca ekskluzywnego i bezpiecznego. Tak też się stało. Hala namiotowa była miejscem, gdzie goście mogli odpocząć, zjeść pyszny posiłek czy nawet napić się szampana. Znajdowała się tam również scena, na której odbywały się przemówienia, a podczas posiłku gościom umilał czas zespół muzyczny. Nasza hala namiotowa wyposażona została w specjalną podłogę, aby dać gościom zgromadzonym poczucie komfortu i elegancji. O klimat zadbał również rozłożony na niej czerwony dywan, aby każdy mógł poczuć się jak gwiazda. Nasz namiot został przystrojony specjalnie na okazję CSIO. Podeszliśmy do wydarzenia bardzo indywidualnie i profesjonalnie, dzięki temu nasze hale namiotowe są tak wyjątkowe i cenione przez gości.

Zawody CSIO to nasz ogromny sukces. Impreza wypadła idealnie, a wszytko dzięki wspaniałym gościom i dzięki staranności jaką wkładamy w organizację wydarzeń. Sopot jest miejsce do którego powracamy z wielką przyjemnością i zaangażowaniem. Wiele razy mieliśmy okazję rozstawiać tu nasze namioty przemysłowe i hale namiotowe. Za każdym razem wkładamy w naszą pracę 100% i są tego niepodważalne efekty.