Renk Gdańsk – Dni Chryzantemy

Jak ten czas szybko leci! Pewnie się zdziwicie, ale niektóre imprezy obsługujemy już od kilku lat.

Z pewnością jest tak dzięki temu, że za każdym razem pozostawiamy po sobie nie tylko dobre wrażenie ale przede wszystkim realne zadowolenie naszych partnerów, którzy kiedyś tam nam zaufali i ani razu ich nie zawiedliśmy. I tak oto, już od trzech lat mamy niebywałą przyjemność współtworzyć wraz z gdańskim centrum rolno-spożywczym Renk Dni Chryzantemy. Gdańsk to chyba jedyne miasto w Polsce, gdzie organizowane są takie dni. To niesamowite, że w jednym miejscu, w jednym czasie gromadzą się hodowcy chryzantem z całego regionu, a czasem nawet i kraju tylko po to, by pokazać kwietne cuda, które udało im się wyhodować i którymi w przepiękny sposób można przyozdobić groby najbliższych zmarłych podczas jednego z szerzej obchodzonych świąt, czyli Dnia Wszystkich Świętych.

To niesamowite święto odbywa się na kilka dni przed świętem Wszystkich Świętych i gromadzi całe rzesze hodowców tych przepięknych kwiatów, którzy mają do zaoferowania chyba wszystkie możliwe odmiany oraz kolory chryzantem. Ze względu na ogromne zainteresowanie targami, powierzchnia na której są organizowane musi być naprawdę imponująca. Ponieważ chryzantemy to kwiaty bardzo delikatne i podatne na gwałtowne zmiany temperatury, błędem byłoby organizowania targów w zamkniętej hali czy magazynie. Na szczęście jesteśmy my, a my posiadamy wspaniałe namioty, które idealnie nadają się do organizacji takiego wydarzenia. I tak już rok rocznie rozkładamy nasz potężne hale namiotowe, które tworzą zakrytą przestrzeń ponad tysiąca metrów kwadratowych! Chronią przed wiatrem oraz deszczem a także przed mrozami, które w końcowe dni października potrafią zaskoczyć niejednego, stwarzają zarówno dla tych delikatnych kwiatów jak i dla kupujących oraz sprzedających idealne warunki.

Jak widać, wynajem hal namiotowych nawet na takie imprezy jest strzałem w dziesiątkę. Nie trzeba dzięki temu utrzymywać przez cały rok obiektu, który bardzo często narażony będzie na nieużywanie, a więc zwyczajnie będzie przynosił straty, a poza tym za każdym razem musiałby być specjalnie przygotowywany i adaptowany na nowo. Nasze namioty na Renk Gdańsk – Dni Chryzantemy to świetny wybór! Szanujemy go dlatego za każdym razem dokładamy największych starań, aby targi były wyjątkowe. Bardzo dziękujemy za zaufanie, a wszystkich chcących kupić przepiękne chryzantemy zapraszamy w przyszłym roku do Gdańska. Na pewno tam będziemy, a skoro tak, to możesz być pewien że nie spadnie na twoją głowę ani jedna kropla deszczu nie mówiąc o tym, że nie zmarzniesz choćby przy najcięższych mrozach.