Triathlon Gdynia

Zawody sportowe, to imprezy, które coraz częściej organizowane są także w naszym kraju. Wiąże się to z pewnością ze wzrostem naszej aktywności fizycznej i wyższą świadomością korzyści, jakie niesie za sobą regularne uprawianie sportu.

Uprawiamy różne dyscypliny, od biegania, poprzez fitness, basen, rower. Coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród celebrytów jest łączenie poszczególnych dyscyplin sportowych, stąd przez ostatnie miesiące triumfy święci triathlon. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą co to jest spieszymy z informacją, że jest to dyscyplina będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Nasza firma też ma coś wspólnego z triathlonem! Otóż latem ubiegłego roku w Gdyni zorganizowane zostały zawody tej właśnie dyscypliny. Pogoda dopisała wyśmienicie, impreza przyciągnęła zarówno mnóstwo zawodników z całej Polski jak i zaciekawioną publiczność. Zostaliśmy poproszeni o to, co umiemy najbardziej i na czym znamy się najlepiej – o zapewnienie namiotów, które posłużą zarówno jako hale sportowe jak i punkty gastronomiczne. Uwielbiamy takie wyzwania, dlatego też od razu podjęliśmy decyzję to tym, że nasz hale namiotowe pojadą wesprzeć tę imprezę.

Hale namiotowe zostały rozstawione w wyznaczonych przez organizatora miejsca. W środku niektórych z nich została rozstawiona drewniana podłoga. Nasze hale namiotowe zajęły olbrzymie powierzchnie dając mnóstwo miejsca do zorganizowania imprezy, pomieszczenia kilkuset samochodów czy pełnienia funkcji hali targowej.

Triathlon Gdynia był dla nas wspaniałym doświadczeniem. Wiemy już na pewno, że będziemy wspierać także kolejną jego edycję. Anegdotą może być dla Państwa fakt, że niektórzy z naszych kolegów i koleżanek żywo zainteresowało się ta dyscypliną i być może podczas kolejnej gdyńskiej imprezy zobaczymy ich także w roli zawodników, za co mocno będziemy ściskać kciuki.

Państwa także zapraszamy na tę imprezę do Gdyni. Zapraszamy również do korzystania z naszej bogatej oferty, w której skorzystało już tak wielu. Posiadamy do wynajęcia hale sferyczne, hale magazynowe, hale namiotowe, hale przemysłowe. Do każdej imprezy podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie ponieważ zależy nam na Twoim komforcie oraz zadowoleniu. Zajmujemy się wszystkim kompleksowo – od transportu poprzez montaż aż po demontaż. Zaufały nam tysiące, zaufaj i Ty!