VW Castrol Cup – wydarzenie 2014 rok

W 2014 roku nasza firma miała ogromna przyjemność przyczynić się do organizacji jednej z największych imprez samochodowych w Polsce – VW Castrol Cup. To, co się tam działo było nie do opisania!

 Takiej ilości samochodów marki Volkswagen jeszcze nie widzieliśmy na swoje oczy. Warto dodać, że nie były to samochody, które można zobaczyć na ulicy – piękne limuzyny. To były prawdziwe rajdowe maszyny. Ryk silników, zapach benzyny – do dzisiaj przywodzą nam na myśl to wspaniałe wydarzenie. Jako firma posiadająca w swojej ofercie namioty przemysłowe daliśmy od siebie to co najlepsze, czyli właśnie namioty. Ileż ich tam było? Trudno policzyć. Ale możecie sobie tylko wyobrazić ile potrzeba miejsca, aby pomieścić kilkadziesiąt samochodów? Sporo. Nasze hale namiotowe służyły podczas tego wydarzenia jako garaże dla samochodów oraz punkty techniczne, w których dokonywano drobnych napraw w razie awarii. Oczywiście nasze namioty nie miały chronić samochodów wyłącznie przede ewentualnym deszczem. Pogoda, na szczęście dopisała, więc nasze namioty skutecznie mogły chronić te niemieckie cacka przed nagrzewaniem przez promienie słoneczne.

Musimy Wam się do czegoś przyznać, do dzisiaj, kiedy oglądamy zdjęcia z tej imprezy, nie możemy się nadziwić, jak dużą powierzchnię mają nasze namioty, Poustawiane samochody – jeden obok drugiego po obu stronach namiotu – to robi olbrzymie wrażenie.

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Ta wspaniała impreza także dobiegła końca. Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaufanie oraz za to, że nasze hale namiotowe mogły pełnić tak ważną rolę. Już dzisiaj wiemy, że z organizatorami zobaczymy się już podczas przyszłej edycji VW Castrol Cup. A wszystkich Państwa, którzy także planują jakieś wielkie plenerowe wydarzenie, zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą w której oprócz namiotów znajdą państwo także hale magazynowe, hale sferyczne. Nasz firma kompleksowo zajmuje się przewiezieniem, montażem oraz demontażem wszelkich produktów, dlatego korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

VW Castrol Cup dziękujemy jeszcze raz za moc wrażeń oraz za to, że mogliśmy się przydać. Już nie możemy doczekać się kolejnej imprezy i kolejnych fantastycznych przeżyć – i mowa tu nie tylko o naszej męskiej części załogi. Państwa zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz rezerwowania terminów i zaproszenia na Państwa imprezy. Z nami będą mieli Państwo pewność, że nikt nie zmoknie, nawet podczas najgorszej pogody.