Woodstock 2013

Na liście naszych ogromnych sukcesów znalazła się również najpopularniejsza wakacyjna impreza plenerowa jaką jest Woodstock. Wielki festiwal muzyczny w 2013 roku odbył się w Kostrzynie.

Była to już dziewiętnasta taka impreza. Na dużej scenie zagrało wiele zespołów i wokalistów w tym artyści zagraniczni tacy jak: Kaiser Chiefs czy Enter Shikari. Impreza Woodstock 2013 odbyła się w gorące sierpniowe dni i przyciągnęła tłumy gości. Oprócz wielkich koncertów znanych artystów na uczestników czekała również cała masa innych atrakcji. Nie brakowało także pysznego jedzenia.Na tak wielkiej i popularnej imprezie Woodstock 2013 nie mogło zabraknąć miejsc zadaszonych, chroniących przed deszczem i wiatrem. Nasze hale sferyczne spełniły znakomicie te funkcje, a także wiele innych. Nie lada wyzwaniem było rozłożenie tak dużej ilości wielkich namiotów, ale nasza zgrana załoga poradziła sobie z zadaniem na 5 z plusem. Hale przemysłowe znajdowały się na terenie całej imprezy Woodstock 2013. Były gotowe pomieścić ogromną liczbę uczestników i gości. Nasze namioty przemysłowe wyposażone były w sprzęty oświetleniowe i nagłośnieniowe. Pozwoliło to stworzyć niesamowity klimat podczas dni trwania Woodstock 2013. Odbywały się w nich różne atrakcje, którymi goście mogli cieszyć się podczas przerw między koncertami. Zależało nam na stworzeniu miejsca atrakcyjnego dla uczestników, ale także bezpiecznego.
Pomimo faktu, że festiwal Woodstock 2013 odbywał się w letnim miesiącu nasze namioty przemysłowe chroniły przed ewentualnym deszczem czy wieczornym chłodem. Żeby podnieść komfort uczestników, w namiotach umieściliśmy specjalną podłogę.
Żeby festiwal Woodstock 2013 na wiele lat zapisał się w pamięci naszych gości i uczestników, zdecydowaliśmy się rozstawić nasze najlepsze hale przemysłowe. Były one doskonale przygotowane do przyjęcia tak dużej liczby ludzi. Od zawsze powtarzamy, że bezpieczeństwo na imprezach masowych jest dla nas kwestią najważniejszą, dlatego też przykładamy wielka wagę do zabezpieczenia takich miejsc jakim był Woodstock 2013.