O firmie

O nas

O firmie

Firma Tent zajmuje się wspomaganiem technicznym imprez plenerowych, dostarczaniem hal namiotowych oraz kompleksową obsługą logistyczną, jesteśmy też producentem unikatowych rozwiązań zadaszeń PCV oraz hal namiotowych.

Zaangażowanie i ponad 25 letnie doświadczenie pozwoliło nam stać się jedną z wiodących firm tego typu w Polsce. Współpracujemy z największymi firmami w kraju. Nasze hale są wykorzystywane jako magazyny w wielu firmach w kraju i zagranicą. Dostarczaliśmy także hale na najważniejsze wydarzenia eventowe, jakie miały miejsce w Polsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Zapewniamy hale namiotowe o specjalistycznej konstrukcji – modułowy system budowy pozwala na budowanie różnych form, w zależności od potrzeb klienta. Poszycia najwyższej jakości są regularnie wymieniane.

Dostosowując się do rynku i jego zmiennych potrzeb oraz wymagań klientów w naszej firmie stawiamy przede wszystkim na rozwój.

Hale namiotowe sprawdzają się idealnie podczas imprez plenerowych.

Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem i jednocześnie kolejnym doświadczeniem, które daje nam możliwość wykazania się na najwyższym poziomie.

Podejście do klientów, dobrze przygotowana infrastruktura namiotów przemysłowych , nowoczesny system pracy oraz wysoki poziom rozwiązań logistycznych, pozwoliły nam na zdobycie zaufania wielu poważnych kontrahentów. Dzisiaj proponujemy Państwu dołączenie do ich grona!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hal namiotowych i hal przemysłowych – chętnie doradzimy i podpowiemy najlepsze rozwiązania.

Jakość i doświadczenie

Tent - rozwiązania systemowe

Tent jest firmą czerpiącą najlepsze doświadczenia z wieloletnich doświadczeń jej założycieli.  Tworzą ją prekursorzy polskiego rynku hal namiotowych oraz zadaszeń membranowych.

Firma Tent specjalizuje się w produkcji parasoli membranowych, przedsionków kempingowych, aluminiowych hal namiotowych, aluminiowych hal magazynowych, zadaszeń membranowych, domków letniskowych, zabudów tarasowych oraz plandek PCV.

Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, oraz doświadczeniu kadry technicznej, a także innowacyjnemu spojrzeniu na zagadnienie lekkich konstrukcji aluminiowych, firma Tent może poszczycić się unikatowymi projektami o najwyższej jakości, ale w całkiem przystępnej cenie.

Oprócz innowacyjności i najwyższej jakości wykonania, na szczególną uwagę zwraca fakt funkcjonalności wdrażanych przez firmę projektów. Wpływ na to ma doświadczenie firmy Tent, jednej z największych firm działających w branży wynajmu lekkich konstrukcji aluminiowych.

Technicy firmy nadzorują powstanie projektów pod kątem eksploatacji i użytkowania, tak aby były one ergonomiczne, łatwe w montażu i demontażu oraz przechowywaniu. Wszystkie te aspekty sprawiają, że produkty firmy Tent są unikatowe w skali całego kraju.

Co nas wyróżnia

Dlaczego Tent

Nowoczesna produkcja

Nowoczesny park maszynowy, oraz wykwalifikowana kadra pracownicza zapewniają wysoką precyzję, powtarzalność i trwałość naszych produktów

Precyzja i dokładność

Wielopoziomowy system kontroli jakości zapewnia wyjątkową dokładność i precyzję wykonania produktów.

Wzornictwo i innowacyjność

Innowacyjne projekty, niespotykane wcześniej rozwiązania techniczne. Unikatowe wzornictwo.

Wszechstronne zastosowanie

Kompleksowe usługi

Decydując się na produkty firmy Tent, wybierasz kompleksową usługę na najwyższym poziomie. W ramach współpracy oferujemy:

  • wstępna ekspertyza możliwości rozstawienia obiektu na wyznaczonym przez kontrahenta terenie,
  • możliwość przygotowania terenu pod inwestycje,
  • kompleksową dokumentację techniczną,
  • możliwość przeprowadzenia drogi prawnej, legalizującej inwestycję, jeśli takowa jest potrzebna,
  • szybki i sprawny montaż obiektu na przygotowanym terenie,
  • pełne wsparcie serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Firma nasza szczyci się wieloma rozwiązaniami innowacyjnymi i technicznymi, stosowanymi w naszych produktach. Dzięki pracy naszych konstruktorów i projektantów, firma Tent jest prekursorem w swojej branży. Wiele proponowanych przez nas produktów, jest unikatowa w skali kraju i nie występuje u innych producentów. Między innymi jesteśmy jedynymi w Polsce producentami parasoli membranowych, przedsionków kempingowych i rozkładanych domków letniskowych.

Twój najlepszy partner biznesowy

Zadzwoń i przekonaj się,
jak korzystną mamy ofertę

Bezpieczeństwo na każdym etapie

Jesteśmy najlepsi w kraju

45lat

Wspólnego doświadczenia w budowie i montażu hal namiotowych w konstruowaniu lekkich konstrukcji stalowych i aluminiowych.
Ponad 1000 zrealizowanych zleceń

Ponad 1000 zrealizowanych zleceń

Tent powstał z połączenia dwóch najstarszych i największych firm w branży namiotowej w Polsce. Wymiana wspólnych doświadczeń udoskonaliła procesy produkcyjne i pozwoliła opracować nowatorskie produkty.

100% rynku parasoli membranowych

100% rynku parasoli membranowych

Jedyny w Polsce producent parasoli membranowych. Suma wspólnych doświadczeń uwolniła pokłady kreatywności, dając nam impuls do opracowania unikatowych rozwiązań w skali całego kraju.