Parasole membranowe

parasole membranowe

Odporne na każde warunki

Firma nasza jest jednym z nielicznych polskich producentów parasoli membranowych. Jedną z najważniejszych cech tych parasoli , jest wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Parasole membranowe są całoroczne i mogą funkcjonować  wiele lat, bez konieczności demontażu. Dzięki zastosowaniu unikatowej formy, będącej innowacyjnym rozwiązaniem konstruktorów firmy Tent, nasze parasole charakteryzują się bardzo ciekawym designem oraz zwiększoną wytrzymałością eksploatacyjną. Parasol ma konstrukcję stalową, natomiast poszycia stanowią najwyższej jakości plandeki PCV, dostarczane przez wiodących europejskich producentów “Verseidag” oraz “Sattler“.

Nowatorskie rozwiązania

Szeroka gama nowoczesnych rozwiązań

W naszej ofercie dysponujemy parasolami membranowymi o rozpiętościach 3,5m, 4m oraz 4,5m. Wyróżniamy dwa rodzaje poszyć. Parasol membranowy soczewkowy, charakteryzujący się wyciętym bokiem, opierający się jedynie na w czterech punktach narożnych. Tego typu rozwiązanie najlepiej się sprawdza w przypadku rozstawionych w jakiejś odległości od siebie parasoli, bądź pojedynczych projektów.

Drugim typem jest parasol membranowy modułowy, charakteryzujący się bokiem ograniczonym profilem aluminiowym. Dzięki czemu parasole membranowe w łatwy sposób można łączyć i grupować, tworząc jednolite zadaszenie. Parasol ten świetnie nadaje się do pawilonów, dzięki łatwości zamontowania ścian. Wszystkie poszycia występują w dowolnej kolorystyce.
Nowością na rynku są parasole membranowe czarne, bądź o przeźroczystym poszyciu.

Oferowane przez Tent parasole membranowe, cechuje unikatowa konstrukcja, składająca się z minimalnej ilości podzespołów, co wpływa na czystość formy i wydłuża trwałość gotowego produktu. Parasol naszej marki jest w tej chwili najbardziej wytrzymałym rozwiązaniem tego typu na rynku, objętym pięcioletnią gwarancją.

instalacja elektryczna, podgrzewanie, oświetlenie

Konfigurowane pod użytkownika

Parasole membranowe – na życzenie klienta – mogą zostać wyposażone w instalację elektryczną, oświetlenie oraz ogrzewanie. Bardzo ciekawą cechą tych konstrukcji jest ich modularność, dzięki czemu zestawienie kilku parasoli tworzy jedno, spójne zadaszenie. Tent oferuje bogatą gamę rozwiązań na poszycia boczne stanowiące ściany, dzięki czemu uzyskujemy kompleksowy pawilon. Innowacją na rynku jest zestaw parasol membranowy z podstawą, stanowiącą podest o wymiarach takich samych, jak czasza parasola. Nasze parasole można zobaczyć w wielu miejscach w Polsce, między innymi na Wawelu.

Formularz kontaktowy

Na zapytania odpowiadamy w tym samym dniu roboczym

  Skorzystaj z najkorzystniejszej
  oferty na rynku!

  Zadzwoń
  +48 601 312 785
  Skonfiguruj halę
  tent.com.pl/wycena