Przedsionki kempingowe

Przedsionki kempingowe

Nowatorstwo i wytrzymałość

Nowością w firmie Tent, jest produkcja przedsionków kempingowych na stelażu aluminiowym. Firma nasza jest jedynym w Polsce i jednym z nielicznych na świecie producentów tego typu rozwiązań systemowych, umożliwiających stworzenie ekskluzywnej przestrzeni, przed każdego rodzaju przyczepą kempingową.

W naszej ofercie są przedsionki kempingowe o głębokości 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m oraz o dowolnej szerokości w skoku co 50cm. Poszycie przedsionków stanowi najwyższej jakości materiał PCV dostarczany przez wiodącego europejskiego producenta firmę “Verseidag”. Poszycie spełnia wszystkie wymagane atesty, wraz z atestem trudnozapalności B1.

Dzięki zastosowaniu najnowszych, unikatowych rozwiązań technicznych, przedsionki kempingowe produkowane przez naszą firmę charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Jako jedyne w Polsce spełniają normy wytrzymałościowe wiatrowe, niezbędne w eksploatacji tego typu obiektów nad polskim morzem.

Duża przestrzeń

Design i unikatowe rozwiązania

Przedsionki kempingowe firmy Tent nie posiadają podciągów, lin czy innych zewnętrznych wzmocnień. Charakteryzują się bardzo dużymi powierzchniami przezroczystymi. Zastosowanie wielu ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, pomaga aranżować wnętrze oraz ułatwia eksploatację.

Specjalnie zaprojektowany system zapięć umożliwiający zabezpieczenie przedsionka kempingowego przed dostępem z zewnątrz  osób trzecich. Firma Tent zwróciła szczególną uwagę na łatwość montażu. Całość zajmuje około 30 minut, do zestawu dołączona jest torba do przechowywania zdemontowanej konstrukcji i poszycia.

Przedsionki kempingowe firmy Tent wyróżnią się na tle innych rozwiązań na rynku designem i czystą formą. Sprawiają wrażenie rozwiązania bardziej ekskluzywnego i elitarnego, przy zachowaniu umiarkowanego poziomu ceny.

serwis

Kompleksowy wieloletni serwis posprzedażowy

Tent świadczy oprócz sprzedaży także kompleksową obsługę w zakresie montażu demontażu oraz przechowywania przedsionków. Po zdemontowaniu przedsionek jest gruntownie czyszczony renomowany każdorazowo zabezpieczony na zimę, a przed sezonem letnim rozkładany na życzenie klienta.

Innowacyjność oraz jakość wykonania przedsionków docenili klienci z takich pól namiotowych jak Małe Morze czy Polaris na półwyspie helskim, przedsionki można oglądać w pierwszej linii wody gdzie narażone są na wyjątkowo złe warunki atmosferyczne które jednak nie stanowią żadnej przeszkody w eksploatacji i użytkowaniu naszych obiektów.

Na wszelkie pytania dotyczące przedsionków udzielimy państwu odpowiedzi zapraszamy do kontaktu z działem klienta bądź działem obsługi sprzedaży.

Formularz kontaktowy

Na zapytania odpowiadamy w tym samym dniu roboczym

  Skorzystaj z najkorzystniejszej
  oferty na rynku!

  Zadzwoń
  +48 601 312 785
  Skonfiguruj halę
  tent.com.pl/wycena