Partnerzy

partnerzy i dostawcy

Partnerzy i Dostawcy

Gwarancją sukcesu firmy Tent, jest łańcuch dostaw oparty na największych, światowych producentach podzespołów i materiałów. Nie bez znaczenia jest także nowoczesny park maszynowy, zbudowany na najnowocześniejszych urządzeniach.

Dzięki wyjątkowemu wzornictwu i jakości produktów oraz profesjonalnej obsłudze, firma Tent  zdobyła wielu renomowanych klientów z całego kraju. Wśród firm korzystających z naszych usług, znaleźli się organizatorzy największych konferencji biznesowych (Forum Nowych Idei) i festiwali muzycznych w Polsce (Opener Festiwal i Orange Music Festiwal). Nasze produkty wykorzystywały m.in. takie uznane marki jak Lotto, Iqos. Wśród wielu polskich firm produkcyjnych dla których świadczyliśmy usługi, znalazły się firmy takie jak: Stocznia Gdańska, Terminal Kontenerowy Gdynia, firma Zoller czy firma Sattler.

Partnerzy i kontrachenci

Stawiamy na jakość...

Współpracujemy z najlepszymi i największymi producentami tkanin PCV, folii transparentnych, taśmy kedrowej, stali i aluminium.
Firma Tent od momentu swojego powstania miała zaszczyt współpracować z bardzo szeroką gamą firm i przedsiębiorstw oraz prywatnych klientów. Jesteśmy dumni z faktu, że wspólnie udało nam się zrealizować wiele nawet najbardziej wymyślnych i stawiających wyzwania projektów.

Zapraszamy do współpracy, ponieważ jesteśmy z najlepszymi!

 

Formularz kontaktowy

Na zapytania odpowiadamy w tym samym dniu roboczym

  Skorzystaj z najkorzystniejszej
  oferty na rynku!

  Zadzwoń
  +48 601 312 785
  Skonfiguruj halę
  tent.com.pl/wycena