Produkcja

Jakość i doświadczenie

Tent - producent innowacyjnych rozwiązań w oparciu o konstrukcję stalową, aluminiową i poszycie PCV.


Firma Tent oferuje całą gamę produktów w oparciu o takie materiały, jak stal, aluminium, poszycia PCV. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która opracowała produkcję wyjątkowo trwałych całorocznych parasoli membranowych. Nasi designerzy opracowali cieszące się wielką popularnością przedsionki do przyczep kempingowych. Jesteśmy jedynym w Polsce i jednym z nielicznych na świecie producentów tego typu rozwiązań systemowych umożliwiających stworzenie ekskluzywnej przestrzeni przed każdego rodzaju przyczepą kempingową. Firma Tent ma w swojej ofercie bogatą gamę hal namiotowych. Rozwiązania proponowane przez nas w tym zakresie, charakteryzują się dowolną konfiguracją wielkości oraz szerokim wachlarzem zastosowań. Kolejnym z innowacyjnych rozwiązań firmy Tent są pawilony typu “Cube”. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie w oparciu o szkielet namiotowy w kształcie sześcianu. Nasza firma produkuje także wszelkiego rodzaju zabudowy tarasowe, cechujące się na rynku najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Następną gałęzią produkcji firmy Tent są zadaszenia membranowe i plandeki.

Co nas wyróżnia

Dlaczego Tent

Materiały

Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały dostarczane przez niemieckie firmy VERSEIDAG i SATTLER światowych liderów w branży materiałów PCV. Do naszych konstrukcji wykorzystujemy najwyższej jakości stopy aluminium polskiej produkcji.

Technologia

Do tworzenia naszych produktów wykorzystujemy najwyższej jakości maszyny i urządzenia, a stosowane unikatowe rozwiązania technologiczne zapewniają najwyższą jakość oraz wyjątkową żywotność naszych produktów.

Ludzie

Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem z branży, współtworzących w przeszłości największe polskie firmy w branży namiotowej. Doświadczony zespół wspierają młodzi wizjonerzy.

Wszechstronne zastosowanie

Kompleksowe usługi

Decydując się na nasze produkty wybierasz kompleksową usługę na najwyższym poziomie. W ramach współpracy z nami otrzymujesz:

 • przygotowanie projektu budowlanego przystosowanego do twoich indywidualnych oczekiwań (jeśli taki projekt jest wymagany),
 • przedstawimy atrakcyjną wycenę przystosowaną do parametrów twojego zamówienia,
 • doradzimy oraz udzielimy kompleksowej informacji na temat wymogów prawnych, związanych z konkretną inwestycją (np. dotyczące pozwoleń),
 • zajmiemy się produkcją oraz montażem zamówionego produktu w wyznaczonym miejscu.

Formularz kontaktowy

Na zapytania odpowiadamy w tym samym dniu roboczym

  Skorzystaj z najkorzystniejszej
  oferty na rynku!

  Zadzwoń
  +48 601 312 785
  Skonfiguruj halę
  tent.com.pl/wycena