Zabudowy tarasowe

rozwiązania dla gasttronomii oraz inwestorów prywatnych

Wytrzymałe rozwiązania o innowacyjnej formie

Zabudowy tarasowe firmy Tent są idealnymi rozwiązaniami dla infrastruktury gastronomicznej, handlowej, oraz rekreacyjnej. Dzięki zastosowaniu unikatowych rozwiązań technicznych, konstrukcyjnych i materiałowych, udało nam się stworzyć produkt o niesamowitych walorach wizualnych i użytkowych w bardzo przystępnej cenie.

Zabudowy posiadają konstrukcję stalową, natomiast poszycie tworzy plandeka PCV, spełniająca wszelkie niezbędne normy i posiadająca atest trudnozapalności B1. Kolor całości (plandeka i konstrukcja) można wybierać dowolnie z pełnej palety barw.

zabudowa tarasu

Zabudowa tarasów na użytek prywatny

Firma Tent zaprojektowała gamę produktów służących jako zabudowa tarasowa, przeznaczonych dla odbiorców indywidualnych i znajdujących zastosowanie w ogrodach, terenach przydomowych. Oprócz walorów estetycznych i użytkowych, największą zaletą jest bardzo atrakcyjna cena.

zabudowa tarasu

Zabudowa tarasu na użytek gastronomii i handu

Najnowszym produktem firmy Tent, jest nowy typ zabudowy tarasów, przeznaczonych na potrzeby gastronomii i handlu. Rozwiązania te cechuje bardzo wysoka wytrzymałość eksploatacyjna, oraz ciekawy design. Istnieje dowolna możliwość kształtowania wymiarów zewnętrznych w zakresie długości, szerokości i wysokości. Jednakże największym atutem tego typu rozwiązań, jest bardzo atrakcyjna cena.

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt z działem handlowym.

zabudowa tarasu

Zabudowa tarasowa modułowa

Zabudowa tarasowa modułowa, charakteryzuje się innowacyjną, czystą formą. Przeznaczona jest do szybkiego i łatwego zadaszania przestrzeni. Moduły występują w dwóch wielkościach: 5m x 5m i 5m x 7m. Charakterystycznym elementem tej zabudowy, jest przeźroczysty szczyt dachu. Dzięki konstrukcji opartej na czterech skrajnych nogach, istnieje bardzo prosty sposób montażu ścian, tworząc zamkniętą kubaturę. Proponowane przez nas rozwiązanie, objętej jest ochroną patentową, a jednym z największych jego atutów jest fakt, że nie wymaga ono pozwolenia na budowę, ani konieczność zgłaszania zamiaru rozstawienia do żadnej instytucji. (W tym zakresie firma dysponuje odpowiednią opinią prawną).

Formularz kontaktowy

Na zapytania odpowiadamy w tym samym dniu roboczym

  Skorzystaj z najkorzystniejszej
  oferty na rynku!

  Zadzwoń
  +48 601 312 785
  Skonfiguruj halę
  tent.com.pl/wycena