Nowoczesne hale namiotowe

Hale namiotowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Są to konstrukcje nowoczesne i bezpieczne. Nic więc dziwnego, że docenia je coraz więcej osób i są wykorzystywane niemal wszędzie.

Wystarczy krótki spacer po najbliższej okolicy, aby znaleźć przynajmniej kilka hal namiotowych. W jednej z nich otwarto na przykład warsztat samochodowy zajmujący się wymianą opon. Kilka ulic dalej na kawałku pustego gruntu wyrosło namiotowe miasteczko targowe. W naszym kraju odbywa się rocznie kilkaset targów i wystaw, jak wynika z danych Polskiej Izby Targowej. Jeśli potrzebujemy sadzonek do ogródka czy na balkon, niewykluczone, że trafimy do namiotu ogrodniczego.

Rozwiązanie tanie i proste

Hala namiotowa jest równie funkcjonalna jak pomieszczenie w budynku stacjonarnym. Razem z halą są dostarczane elementy wystroju wnętrza, które można zamówić zgodnie z własnym zapotrzebowaniem. Jeśli w hali ma się na przykład odbyć uroczysty event czy przyjęcie (na przykład weselne), zostanie w niej zamontowana podłoga, rozstawione meble, powieszone żyrandole. Na koncert jest dostarczana hala o specjalnej akustyce, na wystawę kwiatową – wentylowana. Latem hale są klimatyzowane, zimą ogrzewane.

Bezpiecznie w hali namiotowej

Konstrukcje namiotowe posiadają certyfikaty najwyższego bezpieczeństwa. Są montowane przy pomocy specjalnych kotew, których rodzaj zależy od podłoża, na jakim staną. Nie ma więc obaw, że niespodziewanie się złożą. Hale są również odporne na wiatr, deszcz, a nawet opady śniegu. Mniejsze można rozłożyć samemu, do większych zapewniamy ekipę fachowców. Ci sami fachowcy po zakończeniu imprezy przyjadą, aby zwinąć i zabrać halę.
Halę można wynająć na jednorazową imprezę lub na dłuższy czas, jeśli planuje się imprezę cykliczną lub prowadzenie działalności sezonowej – na przykład namiotu gastronomicznego w miejscowości letniskowej.

Hala dla każdego

Funkcjonalność i dostępność hal namiotowych sprawiają, że coraz częściej na ich wynajęcie decydują się nie tylko firmy, ale również osoby prywatne, które organizują w nich wesela, komunie czy chrzciny. Przy tak uroczystych okazjach firma wynajmująca wraz z namiotem może dostarczyć również dekoracje kwiatowe i zastawę stołową. W hali jest możliwość zorganizowania zaplecza gastronomicznego.

Hala namiotowa to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce prowadzić firmę lub zorganizować przyjęcie. Bezpieczne, proste w montażu i tanie.