Zorganizuj z nami swoje wesele

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych w życiu. Nic dziwnego, że planujemy go z wyprzedzeniem i staramy się, aby każda jego chwila była wyjątkowa.

W ubiegłym roku, jak wynika ze statystyk Głównego Urzędu Statystycznego, w Polsce zawarto prawie 200 tysięcy małżeństw. Niemal każda z takich uroczystości kończy się mniejszym lub większym przyjęciem weselnym z udziałem młodej pary, rodzin i przyjaciół. Znalezienie miejsca, gdzie takie spotkanie będzie można zorganizować, często jest trudne. Sale są zbyt małe lub zbyt duże, menu nieodpowiednie, a czasami okazuje się, że nie ma żadnej wolnej w wybranym terminie. Doskonałym rozwiązaniem na takie kłopoty może być wynajęcie weselnej hali namiotowej.

Wesele w plenerze

Wesele rządzi się swoimi prawami, jeśli chodzi o kolorystykę. Panna młoda ma najczęściej jasną suknię, w jasnych barwach są także ubrania gości i dekoracje. Nic więc dziwnego, że również hale namiotowe najczęściej bywają w kolorze białym, écru lub kremowym. Choć kojarzą się z latem, nie ma żadnych przeszkód, żeby urządzić w nich przyjęcie zimą, są bowiem ogrzewane. Z kolei podczas upałów w hali namiotowej nie będzie tak gorąco, ponieważ tego typu nowoczesne konstrukcje są klimatyzowane.

Bezpiecznie i szybko

Jeśli komuś wydaje się, że montaż hali namiotowej jest skomplikowany, to jest w błędzie. To konstrukcje proste i szybkie w montażu. Wystarczy kawałek miejsca w ogrodzie i w ciągu kilku godzin może na niej stanąć wymarzona weselna sala. Mniejsze konstrukcje można rozstawić samemu. Do większych firmy wynajmujące przysyłają specjalną ekipę, która po zakończeniu imprezy halę również zdemontuje.

W weselnym stylu

Wesele wymaga odpowiedniej oprawy. Ma być elegancko i uroczyście. Na życzenie klienta w hali namiotowej montowana jest drewniana podłoga, podest dla orkiestry i parkiet do tańca. Można również zamówić żyrandole, stoły, krzesła, zastawę stołową, a nawet dekoracje kwiatowe. Jeśli młodej parze zależy na odpowiedniej oprawie muzycznej, mogą wybrać halę ze specjalną akustyką. Zależnie od liczby gości można wynająć halę na kilkadziesiąt lub kilkaset osób albo połączyć kilka namiotów weselnych.
Wesele to okazja uroczysta i takiej właśnie wymaga oprawy. Przyjęcie zorganizowane w hali namiotowej na pewno długo pozostanie w pamięci młodej pary i gości.